audiobook

Përralla

Shkrimtari Andon Zako Çajupi

8 months ago

Shpernda

Fillo shembullin
Fillo librin e plote.

Chapters list 13 items


Bretkosa qe do te trashet sa nje kah
Dhelpra dhe cjapi
Dhelpra dhe lejleku
Dhelpra dhe rrushte
Gjeli dhe dhelpra
Greri dhe bletet
Lopa,dhia ,delja dhe luani
Macoku dhe miu plak
Nje mbledhje qe bejne minjte
Shkaba ,dosa dhe macja
Te dy mushkat
Ujku qe behet bari
Ujku qe gjykohet me dhelpren para majmunit
Reviews (2)
  • Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Write a review
Post your Comment

Information

PUBLISHER:

ISBN:

RELEASED: 0000-00-00

FORMAT: audiobook
.